Podziękowanie 2020-01-17

Home  »  Aktualności  »  Podziękowanie

Podziękowanie

 

Od serca dziękuję, dziękuję, bardzo dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za zorganizowanie oraz udział 14 grudnia 2019 roku w spotkaniu z okazji dwudziestolecia działalności Tatarskiego Zespołu Dziecięco-Młodzieżowego „Buńczuk”,  istniejącego przy Muzułmańskiej Gminie Wyznaniowej w Białymstoku.

Serdeczne podziękowanie składam „moim dzieciom” – współtwórcom zespołu, ich dzieciom za dołączenie do zespołu, ich rodzicom, dziadkom. Szczególne podziękowania kieruję do Ani Mucharskiej, mojej następczyni i Krzysztofa Mucharskiego, fotodokumentalisty.

Nie mniej serdeczne podziękowania i uściski za oprawę spotkania Elżbiecie Czepiel, Zofii Szczęsnowicz, Maćkowi Szczęsnowiczowi, Jerzemu Dzirdzisowi Szahuniewiczowi i Omarowi Asanowiczowi, Zarządom Gmin Wyznaniowych Bohonickiej, Gdańskiej i Białostockiej.

Dziękuję za piękne życzenia od Marszałka Województwa Podlaskiego oraz przedstawicielom Prezydenta Miasta Białegostoku i Wojewody Podlaskiego, Dyrekcji Młodzieżowego Domu Kultury za udostępnienie pomieszczeń, Najwyższemu Kolegium MZR, Muftiemu Tomaszowi Miśkiewiczowi z małżonką Barbarą Pawlic-Miśkiewicz, prof. Teresie Zaniewskiej, dr Michałowi Łyszczarzowi, gościom z Katowic, Krakowa, Gdańska, Poznania, życzenia przesłane z Kielc, Lublina oraz przez Astę Pieczulis i Lucy Lisowską. Za piękne zdjęcia Katarzynie Heler i Piotrowi Znanieckiemu, Piotrowi również za nakręcenie filmu.

Szczególne podziękowania kieruję do wszystkich przybyłych na uroczystość za stworzenie przyjaznej, życzliwej atmosfery.

z wyrazami szacunku

 Halina Szahidewicz

Białystok, 17.01.2020 r.